Online veiling 2026

Geopend tot 13 februari 2026, 18:00 uur

De Online Veiling 2026 is bij deze geopend! Bied op talloze producten of dagjes uit voor jong en oud. Voor jezelf, of voor het gehele gezin. Bieden kan tot 13 februari 2026 18.00.

Voor vragen over deze veilingitems kun je mailen naar mstbenefietdiner@gmail.com
Wij zullen je vraag z.s.m. beantwoorden!

Alle opbrengsten van deze online veiling zullen worden gedoneerd aan de WensAmbulance Oost-Nederland.

2 Kaarten Rijksmuseum Amsterdam

Current Bid : €20.00

Minimumverkoopprijs is gehaald.

Eindigt over:
29 dagen
5 uren
35 minuten
23 seconden
( 21.00 euro of meer bieden)
Het Rijksmuseum in Amsterdam is een van de zestien rijksmusea in Nederland. De collectie biedt een overzicht van de Nederlandse kunst en geschiedenis met onder andere werken van de 17e-eeuwse Nederlandse meesters zoals Rembrandt, Vermeer en Hals. Bezoek samen dit prachtige museum in het mooie Amsterdam!
Bieder Naam Gebodenprijs Wanneer
henny Labots €20.00 1 dag geleden
David Goos €15.00 3 dagen geleden