Cadeaubon voor een ballonvaart

Wilco Air – gestart in 1994 – is een gerenommeerd en zeer ervaren bedrijf in het verzorgen van ballonvaarten. Naast ballonvaarten over de regio Twente en omgeving, maken hun zeer ervaren piloten ballonvaarten over de hele wereld.

Een ballonvaart maken is een onvergetelijke belevenis. De stilte, het adembenemende uitzicht, de intieme sfeer… Ballonvaren heeft iets vredigs en is rustgevend. Kortom; een prachtige ervaring die je iedereen gunt.

Voor meer informatie: https://www.wilcoair.nl/

Deze cadeaubon is geldig voor 1 persoon!