Knipbeurt bij Kinki Kappers

Al tijden de zelfde coupe en zin in iets anders? Laat je haar dan knippen door de bijzonder technische kappers/sters van Kinki Kappers.

De afgelopen dertig jaar heeft Kinki veel tijd gestoken in het ontwikkelen van trainingen om het Kinki personeel op te leiden tot bijzonder technische kappers/sters. Van daar uit is het idee gekomen om een opleiding op te zetten, zo is de Kinki Academy ontstaan, met als kers op de taart ons Kinki Team, zij behoren tot de top van Europa. We zijn experts geworden in het kappersvak. Het beste hoe je dat kan ervaren is door binnen te lopen bij onze salons en je te laten behandelen door één van onze kappers.