Online Pubquiz met veiling 25 maart!

Elk jaar organiseren wij als Stichting Benefietdiner namens het Medisch Spectrum Twente een groot benefietdiner. Dit jaar kan het diner met gala helaas niet plaatsvinden in verband met de huidige situatie omtrent COVID-19. Echter, dit jaar hebben we het benefietdiner in een nieuw jasje gestoken, namelijk een online Pubquiz met online veiling die plaats zal vinden op 25 maart 2021!! Hier zullen spectaculaire items geveild worden waaronder prachtige activiteiten, mooie producten en handige diensten. Via de website worden deze activiteiten, producten en diensten aangeboden. U kunt hier vervolgens een bod op plaatsen. Als u op de einddatum de hoogste bieder bent, dan bent u de gelukkige winnaar en kunt u genieten van uw prijs. Wij zullen na afloop van de veiling contact met u opnemen over de verdere betaling en afspraken die eventueel gemaakt moeten worden.

Heeft u vragen aan ons, dan kunt u altijd contact opnemen via mstbenefietdiner@gmail.com of via ons contactformulier