Medic Academy bon t.w.v. 225 euro

Veel van ons komen in deze tijd aan bij een periode waar je moet kiezen wat je wilt, of waarin je moet solliciteren. Niet bij iedereen gaat dit van z’n luie dakje. Medic Academy kan je hierbij helpen. Deze cheque kan ingeleverd worden voor bijvoorbeeld een sollicitatietraining of een loopbaanadviesgesprek of iets anders. Op de website staan meerdere opties waaruit gekozen kan worden. https://medicacademy.nl/

Happy Italy E-card t.w.v. 50 euro

Wie houdt er nou niet van de heerlijke Italiaanse keuken? Bij Happy Italy kan je altijd terecht voor een gezellige avond uit eten. Met deze bon kan er 50 euro besteed worden, dus gezellig met je partner of beste vriend/vriendin uiteten? Of toch liever zelf 2 keer? Let’s go!

Startplek voor 4 personen UT thriatlon ‘Team Time Trial’

De UT triathlon vindt plaats op 11 mei 2024. De Team Triathlon is een bijzonder wedstrijdconcept. Bij deze wedstrijd voltooid een team van 4 deelnemers gezamenlijk een triathlon, waarbij de deelnemers dus gelijktijdig zwemmen, fietsen en hardlopen. Dit betreft 500m zwemmen, 20km fietsen en 5km hardlopen. Geef je op voor deze sportieve uitdaging met een team van 3 tot 4 personen. Ga deze uitdaging bijvoorbeeld met je MST collega’s aan! T.w.v. €129,-

Waardebon van der Poel IJssalon t.w.v. 25eu

IJSMAKERS SINDS 1925

Geniet van een ongeëvenaarde ijservaring

Al vier generaties lang staan kwaliteit en genieten in ons familiebedrijf centraal. Van de eerste tot de laatste zonnestraal leveren wij vers ambachtelijk (schep)ijs met liefde gemaakt in onze eigen ijsmakerij.

IJs met de beste ingrediënten en heerlijk intens van smaak. Elke schep zit, volgens de Van der Poel norm, boordevol lekkers – én dat proef je!

Van der Poel maakt je dag!

IJSMAKERS SINDS 1925

Van der Poel maakt je dag!

Twee vrijkaartjes voor het Anne Frank huis

In het Anne Frank Huis kan men de onderduikplaats bezoeken waar Anne Frank tijdens de Tweede Wereldoorlog haar dagboek schreef. Ruim twee jaar zat Anne Frank met haar familie, het gezin Van Pels en Fritz Pfeffer ondergedoken in het Achterhuis van het pand aan de Prinsengracht 263. Het Anne Frank Huis is een museum met een verhaal. Als bezoeker beleef je dit verhaal aan de hand van citaten, foto’s, filmpjes en originele voorwerpen. De sfeer in het museum is authentiek en ingetogen. T.w.v. €32,-.

Twee sauna tickets voor Saré Thermen en Beauty

Het woord ‘wellness’ is een combinatie van de Engelse woorden ‘well being’ en ‘fitness’ en richt zich op het optimaliseren van lichamelijk en geestelijk welbevinden. Ontspanning is hierbij het kernwoord en dat is waar het bij Saré om draait. Rust, ruimte en relaxen te midden van de natuur. Sauna Saré Thermen en Beauty ligt midden in het prachtige landgoed Het Hulsbeek. Sauna Saré biedt een uitgebreide combinatie van binnen- en buitenfaciliteiten. Toe aan een heerlijk ontspannen dagje? Biedt dan op deze sauna tickets t.w.v. €74,-!

Dit veilingstuk betreft twee dagtickets!

Voor meer informatie, zie de website van Saré: https://www.sare.nl/