Twee sauna tickets voor Saré Thermen en Beauty

Het woord ‘wellness’ is een combinatie van de Engelse woorden ‘well being’ en ‘fitness’ en richt zich op het optimaliseren van lichamelijk en geestelijk welbevinden. Ontspanning is hierbij het kernwoord en dat is waar het bij Saré om draait. Rust, ruimte en relaxen te midden van de natuur. Sauna Saré Thermen en Beauty ligt midden in het prachtige landgoed Het Hulsbeek. Sauna Saré biedt een uitgebreide combinatie van binnen- en buitenfaciliteiten. Toe aan een heerlijk ontspannen dagje? Biedt dan op deze sauna tickets t.w.v. €74,-!

Dit veilingstuk betreft twee dagtickets!

Voor meer informatie, zie de website van Saré: https://www.sare.nl/

Enschede Marathon Startnummer + Runningshirt 10KM

Zoals elk jaar vindt op 21 april 2024 de Enschede Marathon plaats. Voor dit event hebben we startbewijzen voor de 5km en 10km. Hierbij krijgt u dan ook een officieel Enschede Marathon Runningshirt.

Enschede Marathon Startnummer + Runningshirt 5KM

Cadeaubon t.w.v. 50 euro van Tuincentrum Borghuis

Met deze bon kun je jezelf trakteren op een scala aan prachtige planten, bloemen, tuinaccessoires, tuinmeubelen en nog veel meer. Of je nu op zoek bent naar kleurrijke bloemen voor je tuin, mooie planten voor binnen, of handige tuingereedschappen, Tuincentrum Borghuis heeft alles wat je nodig hebt om je groene oase te creëren. Mis deze kans niet om je tuin op te fleuren of om een prachtig geschenk te geven aan een vriend of familielid met groene vingers! Bied nu mee en laat je inspireren door de uitgebreide selectie van Tuincentrum Borghuis.

Twee entreekaarten Rijksmuseum

Het Rijksmuseum in Amsterdam heeft eigenlijk geen introductie nodig. 800 jaar Nederlandse geschiedenis kun je aanschouwen in zowel de vaste als wisselende tentoonstellingen. De Nachtwacht is natuurlijk de parel van het museum, maar er valt nog zoveel meer te ontdekken. Het is niet voor niets de meest bezochte musea van Nederland! Leuk voor een cultureel dagje uit met je schoonouders of met je tinderdate. Kinderen t/m 18 kunnen gratis mee!

Cadeaubon t.w.v. 50 euro van Guts&Gusto

Met deze bon t.w.v 50 euro kun je jezelf trakteren op de nieuwste trendy kleding, schoenen, accessoires en nog veel meer uit het uitgebreide assortiment van Guts & Gusto. Of je nu op zoek bent naar stijlvolle outfits voor een avondje uit, comfortabele loungewear voor thuis, of trendy accessoires om je look compleet te maken, bij Guts & Gusto vind je gegarandeerd iets wat bij je past. Geef jezelf of een geliefde de vrijheid om te winkelen voor iets speciaals uit de unieke collectie van Guts & Gusto. Bied nu mee en laat je inspireren door de laatste modetrends!