2 toegangskaarten Rijksmuseum Amsterdam t.w.v. 40,-

Het Rijksmuseum in Amsterdam is een van de 16 rijksmusea in Nederland. De collectie biedt een overzicht van de Nederlandse kunst en geschiedenis met onder andere werken van 17e-eeuwse Nederlandse meesters als Rembrandt, Vermeer en Hals.

2 toegangskaarten Beeld & Geluid Hilversum t.w.v. €25,-

Of je nu komt voor de Beeld en Geluid experience, een tijdelijke tentoonstelling, workshop, lezing of de prachtige architectuur: er is altijd wat te doen bij Beeld en Geluid. Bij het instituut voor mediacultuur ontdek je wat media met jou doen… en jij met de media.

1 toegangskaart voor een volwassene
1 toegangskaart voor een kind t/m 12 jaar

2 toegangskaarten Body Worlds Amsterdam t.w.v. €40,-

De zoektocht naar geluk en liefde domineert onze levens, maar wat bepaalt of we gelukkig zijn? Het anatomisch museum BODY WORLDS: The Happiness Project in hartje Amsterdam neemt bezoekers mee op een wonderbaarlijke reis door het menselijk lichaam, op zoek naar wat ons gelukkig maakt en wat het effect hiervan is op onze gezondheid.

Meer dan 200 anatomische preparaten van echte menselijke lichamen tonen de complexiteit, de veerkracht en de kwetsbaarheid van ons lichaam.
Ze tonen de functie van organen, maar ook alledaagse ziektes.

https://www.bodyworlds.nl/nl

Cartoon gemaakt door Marc-Jan Janssen, gynaecoloog MST t.w.v. €150,-

Deze prent zal geleverd worden op A4 met passe-partout.

Marc-Jan Janssen maakt naast zijn baan in het Medisch Spectrum Twente als gynaecoloog prachtige cartoon en illustraties. Waar hij ook naar toe gaat, hij heeft altijd zijn potlood en schetsboek bij zich. Zo heeft hij zichzelf het tekenen geleerd, maar ook heeft hij zich zo leren kijken.  Resultaat illustraties met een eigen karakter, soms humoristisch, soms kritisch maar altijd uniek en interessant.
Dit jaar os hij genomineerd voor de inktspotprijs 2018 met een cartoon over de cartoonist Ramon die vast is gezet vanwege zij politiek kritische werk.

Kijk voor meer prachtige cartoons en illustraties ook op de website: https://www.marcjanjanssen.com/

Dinerbon Yuen voor 2 personen

Yuen is een een authentiek en origineel restaurant dat de keukens uit Azië graag zo wil bereiden zoals ze in land van herkomst ook worden bereidt. Yuen is van huis uit als kok opgeleid en heeft altijd in de horeca gewerkt.

Met de dinerbon kunt u genieten van een heerlijk verzorgd diner inclusief 1 wijntje naar keuze.